Rekolekcje Charyzmatyczne

Zdjęcie użytkownika Nowa Ewangelizacja w Duchu Świętym.

Dnia 30.01 o godz. 19.30 w Augustowskie Placówki Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9)
zostaną uruchomione zapisy na rekolekcje – 1100 miejsc, jeżeli zostaną jakieś miejsca po pierwszym dniu zapisów to pozostałe dni rejestracji odbędą się:
31.01 – salka parafialna PARAFII M. B. CZĘSTOCHOWSKIEJ w Augustowie – GODZINA 19.00
01.02 i 02.02 w Augustowskie Placówki Kultury (Rynek Zygmunta Augusta 9) – GODZINA 19.30
Jeżeli po tych dniach zostaną jakieś wolne miejsca wtedy uruchomimy zapisy drogą elektroniczną!!!
Zapisać się może każdy – rekolekcje nie są tylko dla Augustowa (odpowiadamy tym samym na często zadawane pytanie).
Jeżeli masz zamiar zapisać więcej niż jedną osobę musisz posiadać każdej z nich: Imię i Nazwisko, telefon, miejscowość zamieszkania i zapoznać siebie i innych z regulaminem i planem rekolekcji dostępnym na naszej stronie (każdy otrzyma go również indywidualnie)
W momencie rejestracji otrzymujesz już kompletny identyfikator i bon na wyżywienie, a zatem pozostaje tylko wejście na halę.
(Nie można odstępować miejsc osobom trzecim- zobacz regulamin rekolekcji; w losowych wypadkach potrzebny jest kontakt z organizatorem)
Koszt trzydniowych rekolekcji:
90 zł – Ofiara na pokrycie kosztów organizacji rekolekcji
60 zł – Koszt wykupienia bonu na posiłki – 2 obiady, 2 kolacje Usługi Hotelowo – Gastronomiczne BPIS w Augustowie
MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA POSIŁKÓW DIETETYCZNYCH
Więcej informacji: tel.: +48 576 617 638
Telefon nie służy do rejestracji
piotrekmozyro@gmail.com
Mail nie służy do rejestracji

Marcin Zieliński – Rozpal Wiarę, książka polecamy

“To dla mnie zaszczyt, by móc napisać kilka zdań w pierwszej książce Marcina Zielińskiego. Wierzę, że jest ona pierwszą z wielu, które wyda! Od wielu lat obserwuję duchowy rozwój Marcina i jego wejście w prorocze przeznaczenie dla jego życia. Otrzymał on słowo od Pana, w które głęboko uwierzył i ze wszystkich sił biegł za Bożą obietnicą! Marcin reprezentuje nowe pokolenie młodych pionierów, którzy niosą Boże przebudzenie nie tylko dla narodu polskiego, ale także dla reszty Europy i świata! Historia Marcina pokazuje, co Bóg może uczynić z człowiekiem, który szczerze powie mu „tak”: uwolnić swoją chwałę na ziemi, przez moc cudów, znaków i uzdrowienia! Świat potrzebuje dziś tego rodzaju objawienia się rzeczywistości Bożego królestwa i to się dzieje przez to, czemu poświęca się Marcin. Całym sercem kocham ogień, który w sobie nosi. Polecam tę książkę tym wszystkim, którzy chcą zapłonąć dla Jezusa i stać się współpracownikami Ducha Świętego w rozszerzaniu królestwa Bożego na ziemi.”

Maria Vadia
ewangelizatorka, autorka książek, założycielka fundacji „Chwała Boża”

Zdjęcie użytkownika Marcin Zieliński.